لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: جارو

جارو شارژی خودرو

زمان مطالعه: 2 دقیقه این محصول دو کاره است هم دارای قدرت مکش بوده و به راحتی همه قسمت های داخلی ماشین را تمیز می کند و هم به عنوان یک پمپ باد کارایی داشته و توانایی باد کردن لاستیک های خودروی شما دارد.

جارو شارژی بلک اند دکر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه جارو شارژی ایستاده جدیدترین مدل جارو شارژی برند Black&decker است که دارای باطری فوق العاده قوی لیتیومی است که بازدهی بسیار بالایی دارد.قابل جداسازی و تبدیل شدن به یک جاروی کوچکتر است.

جارو شارژی فیلیپس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه جاروی شارژی فیلیپس، یکی از محصولات با کیفیت شرکت فیلیپس است که از طراحی شیک و کلاسیک برخوردار است. ظرفیت باتری آن برای مدت طولانی شارژدهی خواهد داشت. مخزن خاک این دستگاه را میتوان به راحتی از جارو جدا و آن را تخلیه نمود.

جاروی تخت خواب دیرما

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این محصول مکش فوق العاده ای برای گرد و غبار ، کنه ها، شوره ها و …دارد. این جاروبرقی هوای گرمی را تولید میکند که این گرما باعث از بین رفتن برخی میکروب های در تخت خواب میشود و تخت خواب شما کاملا خشک و گرم میشود.

جارو شارژی بوش

زمان مطالعه: < 1 دقیقه جارو شارژی بوش یک محصول سبک با کاربردی آسان است.این محصول با یک بار شارژ کامل که حدود 3 تا 6 ساعت طول میکشد میتواند تا 60 دقیقه به طور مداوم کار کند.دارای فیلتر و مخزن ذخیره زباله نیز میباشد و نصب آن آسان است.