لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: جاکفشی

جاکفشی مدل سنتی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این جاکفشی دو تیکه ظرفیت 25 جفت کفش را دارد. دارای درب های زیبا با طرح های هندسی مختلف و جای نشستن میباشد. همچنین درب های آن شیشه خور میباشد.

جاکفشی کودک مدل کیتی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این جاکفشی کودک دارای یک چهره حیوان دوس داشتنی و 5 طبقه قابل تنظیم دارد. میتوان پنج جفت کفش را روی طبقات قرار داد.ارتفاع طبقات قابل تنظیم است. یک هدیه عالی و منحصر به فرد برای فرزندان شما و بخصوص مناسب برای کودکانی که بین صفر تا شش سال دارند. به کودکانتان این فرصت را میدهد که انظبات شخصی را در این سن بیاموزند.

جاکفشی گیتا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این محصول دارای 4طبقه با ابعاد و ارتفاعات مختلف جهت قرار دادن کفش ها با اندازه های متفاوت است. که در طراحی ظاهری آن سعی شده چهره نزدیکی به کفش داشته باشد.مناسب برای اتاق کودکان نیز میباشد.

جاکفشی بالینکو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این جاکفشی 4طبقه،جمع و جور ، کوچک و ظاهری زیبا دارد.بین 12 تا 16 جفت کفش را در خود جای میدهد. دو طبقه ی آن قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. دارای دو رنگ قهوه ای تیره و قهوه ای روشن میباشد.

جا کفشی لترون

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این محصول جمع و جور و کوچک با ظاهری متفاوت و زیبا و بسیار کارآمد است که میتواند 12 جفت کفش را در خود جای دهد. یکی از بهترین راه ها برای تزیین دکوراسیون ورودی آپارتمان است که با سبک دکوراسیون کلاسیک شما هم خوانی دارد .

جاکفشی سایان هوم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه این جاکفشی از جنس MDF تولید شده که کاملا خلاقانه و کاربردی است.جدای از ظاهر خاص آن دارای نیمکت مناسب برای پوشیدن کفس میباشد که بسیار کاربردیست و این محصول را به انتخابی مناسب تبدیل کرده.